حاميان
ورود به سيستم
 


 ارسال مجدد ایمیل تایید؟

 آيا کلمه عبور خود را فراموش کرده ايد؟

 کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید.

انتخاب زبان
   

ارائه مقالات سخنراني

نويسندگان محترمي که مقالات آنها جهت ارائه به صورت سخنراني از طرف هيات علمي مورد تاييد قرار گرفته است، مقاله خود را در فرمت تعيين شده و طبق برنامه زماني که متعاقباً اعلام خواهد شد، به صورت شفاهي ارائه مي نمايند. خواهشمند است فايل پاورپوينت ارائه مقاله خود را در فرمت مشخص شده تهيه نموده و تا تاريخ 20 شهريور 1395 به دبيرخانه کنفرانس به آدرس ايميل Litcpf@um.ac.ir با موضوع " پاورپوينت کد مقاله ..." ارسال فرماييد.

جهت دريافت نمونه فايل تهيه پاورپوينت فارسي اينجا کليک نماييد.

جهت دريافت نمونه فايل تهيه پاورپوينت فرانسه اينجا کليک نماييد.

ارائه مقالات پوستر

نويسندگان محترمي كه مقالات آنها جهت ارائه به صورت پوستر از طرف همايش مورد تأييد قرار گرفته است، طبق برنامه زماني که متعاقباً اعلام خواهد شد، مقاله خود را به صورت پوستر ارائه مي نمايند.

پس از دريافت پذيرش براي ارائه اثردر همايش به شيوه پوستر، خلاصه مقاله خود (750-1200 واژه) را به فرانسه يا فارسي به صورت پوستر در اندازه هاي 70 در 100 سانتي‌متر آماده كنيد.

شرکت کنندگاني که مايلند دبيرخانه همايش پوستر آن ها را آماده سازي کند متن خلاصه مقاله را (750-1200 واژه) حداکثر تا ١٥ مرداد 1395 آماده و به رايانامه همايش litcpf@um.ac.ir ارسال نماييد.

- شرکت کنندگاني که مايلند دبيرخانه همايش پوستر آن ها را آماده سازي کند، مبلغ 30 هزار تومان مازاد بر هزينه ثبت نام و در فيشي جدا، به حساب مذکور واريز کرده، بر روي فيش واريزي عبارت «آماده سازي پوستر» را درج نمايند.

جهت دريافت نمونه فايل تهيه پوستر فارسي اينجا کليک نماييد.

جهت دريافت نمونه فايل تهيه پوستر فرانسه اينجا کليک نماييد.

لذا در اين خصوص موارد زير را به آگاهي مي رساند:

- لازم است نويسنده محترم، متن مقاله خود را طبق قالب نمونه تهيه و پرينت نمايد .

- دبيرخانه همايش از پذيرش پوسترهاي تهيه شده در فرمتي بجز فرمت تعيين شده، معذور خواهد بود.

- نويسندگان محترم، لازم است مقاله خود را مطابق با برنامه زماني، پوستر نمايند. لازم به ذكر است كه برخي مقالات پوستر در روز اول و ساير مقالات پوستر در روز دوم ارائه خواهد شد.  تعداد بازدید کنندگان :85300
©2015 Ferdowsi University of Mashhad.