حاميان
ورود به سيستم
 


 ارسال مجدد ایمیل تایید؟

 آيا کلمه عبور خود را فراموش کرده ايد؟

 کاربر جدید هستید؟ ثبت نام کنید.

انتخاب زبان
   

هزينه هاي ثبت نام

از کليه پژوهشگران ارجمند که چکيده مقالات آن ها پذيرفته شده است (اعم از ارائه، پوستر، يا چاپ چکيده)، خواهشمند است تا تاريخ 20 ارديبهشت 1395 هزينه ثبت نام را به حساب 0000425299638 به نام عوايد دانشكده ادبيات دانشگاه فردوسي مشهد نزد بانك تجارت شعبه پرديس دانشگاه فردوسي مشهد واريز نموده، سپس اسکن رسيد واريز بانکي را در پنل کاربري خود از قسمت "پرداخت وجه" بارگزاري نمايند و اصل رسيد را نيز در زمان برپايي همايش به همراه داشته باشيد.

داوطلبان شرکت در همايش بدون مقاله نيز مي توانند با پرداخت وجه ياد شده در همايش شرکت نمايند. به اين دسته از شرکت کنندگان، علاوه بر بسته همايش، گواهي حضور ارائه خواهد شد.

هزينه ثبت نام نويسندگان مقالات (ارائه، پوستر يا چاپ چکيده مقالات)

الف- دانشجويان با ارائه اصل کارت دانشجويي معتبر (در حال تحصيل): 1500000ريال

ب- اعضاي هيات علمي و شرکت کنندگان آزاد (ايران) 2000000 ريال

ج- اعضاي هيات علمي و دانشجويان دکتري (فرانسه) 150 يورو

توضيحات

- ضروري است کد مقاله قيد شده در ايميل پذيرش در کنار نام پرداخت کننده بر روي رسيد واريز بانکي درج گردد و سپس تصوير فيش واريزي، با کيفيت مناسب و خوانا را ارسال فرماييد.

- در صورت شرکت بدون مقاله، عبارت «شرکت آزاد» را بر روي رسيد درج نمايند و اسکن فيش را به رايانامه همايش litcpf@um.ac.ir ارسال نماييد.

- در مورد مقالاتي که بيش از يک نويسنده دارند، هر نويسنده جداگانه ثبت نام خواهد کرد.

- نويسندگاني که بيش از يک مقاله دارند بايد به ازاي مقاله دوم نيمي از هزينه ثبت نام اوليه را پرداخت نمايند. گواهي حضور براي هر فرد و ارائه مقاله و چاپ مقاله منوط به ثبت نام نهايي در تاريخ مقرر (20 ارديبهشت) است.

- به دليل محدوديت هاي اداري، مبلغ ثبت نام قابل استرداد نمي باشد.

- در صورتي که ثبت نام کننده دانشجو مي باشد، لازم است تصوير پشت و رو کارت دانشجويي با تاريخ اعتبار، همراه با تصويررسيد واريز بانکي را در پنل کاربري خود بارگزاري نمايند.

- هزينه ثبت نام شامل دريافت بسته همايش حاوي مجوز ورود به جلسات سخنراني هاي ويژه، نشست ها و ميزگرد هاي تخصصي و گواهينامه شرکت و ارائه، دريافت کتابچه خلاصه مقالات، کتاب مقالات منتخب، لوح فشرده مقالات کامل، دو وعده نهار و پذيرايي ميان وعده در روزهاي برگزاري همايش مي باشد.

- در صورت عدم ثبت نام تا تاريخ مقرر، امکان ثبت نام ديرهنگام وجود نداشته و از افراد فهرست رزرو جهت ثبت نام دعوت به عمل خواهد آمد.

- خواهشمند است اصل فيش واريزي ثبت نام را روز اول همايش همراه خود داشته و براي دريافت پکيج همايش به مسئول پذيرش تحويل نماييد.

* ارائه کارت دانشجويي و اصل فيش واريزي در زمان همايش الزامي است.

* هزينه اسکان بر عهده شرکت کنندگان خواهد بود، اما دبيرخانه تلاش خواهد کرد تا مکان مناسبي را با حداقل قيمت جستجو و اطلاع رساني کند.

* به کليه محققاني که بدون مقاله در همايش حضور دارند، بسته همايش و گواهي حضور ارائه خواهد شد.
  تعداد بازدید کنندگان :84132
©2015 Ferdowsi University of Mashhad.